Domena: https://solarika.pl/


Adres: Sierakowska 14


Kod pocztowy: 60-367


Miejscowość: Poznań


Telefon: 575 727 000


Zanieczyszczenie powietrza staje się coraz większym problemem. Na wagę złota są zatem wszystkie działania, które, choć w niewielkim stopniu przeciwdziałają temu niepowołanemu zjawisku.

W dużej mierze sytuacja ta wynika z olbrzymiego zużycia energii, a tym samym dużego zapotrzebowania na jej produkcję w elektrowni. Ta odbywa się przez spalanie węgla. Niestety, ale jest to proces, który wiąże się z emisją szkodliwych gazów cieplarnianych i toksycznych substancji. Dlatego coraz większa ilość osób decyduje się na panele słoneczne. W Poznaniu można je kupić w firmie Solarika. 

Czym są te urządzenia? To specjalne układy pozwalające na wytwarzanie prądu z fotonów zawartych w promieniach słonecznych. Jest to całkowicie przyjazne środowisku zjawisko, które nie wiąże się z uwalnianiem żadnych niebezpiecznych związków. Dlatego im więcej takich systemów w prywatnych gospodarstwach, tym mniejsze zużycie prądu z elektrowni i znacznie zredukowane zapotrzebowanie na jego generowanie, co skutecznie spowalnia zanieczyszczanie powietrza. Z tego powodu można także starać się o dofinansowanie inwestycji. 

Data dodania: 2020-02-08

Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń (0 z 0 głosów)W poblizu

REHA BŁOCH

Adres: Szarych Szeregów, 25
Miejscowość: Poznań


Czytaj

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Adres: Powstańców Wielkopolskich, 12b
Miejscowość: Poznań


Czytaj