Domena: http://www.nanostudio.pl/


Adres: Kramarska 15


Kod pocztowy: 61-765


Miejscowość: Poznań


Telefon: (+48) 501 102 261


Konsument ma współcześnie wybór produktów i usług większy niż kiedykolwiek w dziejach. Dotyczy to zarówno prozaicznych, codziennych wydatków, jak i inwestycji na lata w rodzaju kupna samochodu czy budowy domu. I właśnie przy tym ostatnim warto się na chwilę zatrzymać. Projekty nowoczesnych domów oferuje poznańskie nanostudio.pl, ale zasadnym jest pytanie: czym ta nowoczesność się wyraża?

Przede wszystkim minimalistycznym podejściem. Minimalizm w architekturze świadczy o nastawianiu na funkcjonalność obiektu, ale wcale nie przeczy jego estetyce. Wręcz przeciwnie, współcześni projektanci potrafią idealnie połączyć wizualne i funkcjonalne zalety w jednej bryle. Domy z poznańskiego studia są zarówno parterowe, jak i piętrowe. Charakteryzują się przemyślanym układem pomieszczeniem i rozsądnym rozmieszczeniem okien. Każdy projekt można zresztą spersonalizować pod kątem konkretnej działki i indywidualnych potrzeb klienta.

Data dodania: 2019-05-18

Zostaw Komentarz


Uważam, że Nanostudio to dobre biuro projektowe - ich usługi stoją na wysokim poziomie. Zlecałem im projekt domu i mam teraz bardzo funkcjonalne oraz nowoczesne cztery kąty. :)
Opublikowane przez: esiser Data: 2019-06-04 13:44:52 Ocena: 3

Oceń (0 z 0 głosów)W poblizu

REHA BŁOCH

Adres: Szarych Szeregów, 25
Miejscowość: Poznań


Czytaj

P.P.H.U. Jarosław Lipiak

Adres: Konarzewskiego, 24
Miejscowość: Luboń


Czytaj

Savon Cosmetics Renata Szpikowska

Adres: Południowa, 12
Miejscowość: Kramsk


Czytaj