Domena: https://www.polzlaw.pl/

Adres: Podwale 17

Kod pocztowy: 00-252

Telefon: 22 622 54 70

Dowody w postępowaniu cywilnym pomoże zebrać dobra kancelaria. Obecnie działa ich wiele w Warszawie, dlatego też nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem jej. Kancelarie zajmują się także odszkodowaniami za wywłaszczenie nieruchomości na drogi, w tym sporządzaniem wniosków o odszkodowanie i składaniem skarg do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego.

Wiele z nich pomaga również osobom prowadzącym własne działalności gospodarcze. Sprawdzają, czy aby wszystkie dokumenty zostały przygotowane w prawidłowy sposób. W razie konieczności mogą zająć się także przygotowaniem umów o pracę czy też dokumentacji wewnątrz firmy. Na pomoc pracowników kancelarii można liczyć także w sprawach związanych z prawem spadkowym czy nieruchomości. Na polzlaw.pl są zamieszczone informacji o jednej z warszawskich kancelarii.

Data dodania: 2018-08-03

Zostaw Komentarz

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)

W poblizu

Adwokat Mariusz Bartosiak Kancelaria Adwokacka

Adres: Aleja Solidarności, 119

Czytaj

JDS Consulting sp. z o.o. sp.k.

Adres: Gorzelnicza, 9

CodeFront