Domena: https://culina3d.pl/


Adres: Marii Skłodowskiej Curie 33


Kod pocztowy: 85-733


Miejscowość: Bydgoszcz


Telefon: 513 712 709


Wzrost tempa i stylu życia współczesnego społęczeństwa wymusza zmiany w podejściu do projektowania przestrzeni mieszkalnych i użytkowych, w tym kuchni. Nowoczesna kuchnia to nie tylko miejsce, w którym spożywa i przygotowuje się posiłki, ale także centrum życia rodzinnego. Nowoczesne wzornictwo i odważna stylistka to cechy, które coraz częściej odzwierciedlane są w projektach kuchni XXI wieku.

Nowoczesne meble na wysoki połysk, a może klasyczna kuchnia drewniana, w którą wplecione są nowinki technologiczne? W salonie CULINA 3D w Bydgoszczy, specjaliści mogą doradzić klientowi i dobrać dla niego odpowiednie rozwiązanie. Wieloletnia obecność na rynku i setki projektów sprawiają, że studio może zaaranżować przestrzeń klienta w dowolny sposób.  Na https://culina3d.pl/kuchnie-nowoczesne/ znajdą Państwo wiele inspiracji. Firma zawsze stawia na wygodę użytkowania oraz nowoczesne wzornictwo, a każdy projekt dostosowywany jest do indywidualnych wymagań klienta.

 

Data dodania: 2019-03-01

Zostaw Komentarz


Kuchnie nowoczesne oferowane przez firmę Culina 3d przekonały mnie by w końcu zrobić gruntowny remont w tym pomieszczeniu w moim mieszkaniu.
Opublikowane przez: Adrianna Sokołowska Data: 2019-05-24 10:44:02 Ocena: 3

Oceń (0 z 0 głosów)W poblizu

Salon Meblowy Luksus Meble

Adres: Mickiewicza, 6
Miejscowość: Czernikowo


Czytaj

Eliza GOLD INVESTMENTS SP. Z O.O.

Adres: Wapienna, 6
Miejscowość: Toruń


Czytaj

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Adres: Dworcowa, 100
Miejscowość: Bydgoszcz


Czytaj