Domena: https://www.dobiura24.pl/


Adres: Wojska Polskiego 2F


Kod pocztowy: 43-603


Miejscowość: Jaworzno


Telefon: 32 317-27-27


Przekazanie wizytówki podczas bezpośredniego spotkania w dalszym ciągu wywołuje pozytywne relacje wśród osób, które często odbywają różnego rodzaju spotkania biznesowe. Przechowywanie tego rodzaju materiałów w kieszeniach i portfelach już dawno przestało być modne, bo zwyczajnie wizytówki w ten sposób bardzo szybko się niszczyły i nie można ich było później odczytać, tym bardziej jeśli trafiły przez przypadek do pralki. Dlatego też odpowiedni organizer na wizytówki w pełni rozwiązuje problem, a można go kupić w sklepie Dobiura24.pl.

Wizytownik, który można kupić w sklepie może pomieścić różne ilości osobistych wizytówek. Modele na biurko mogą pomieścić nawet 600 kontaktów, natomiast mniejsze i bardziej poręczne wersje teczkowe pomieszczą kilkadziesiąt takich materiałów. W przypadku tych drugich do dyspozycji klientów oddano dobrze wyglądające teczki oprawione w różnokolorowe materiały. 

Data dodania: 2018-09-06

Zostaw Komentarz


Proponowane przez Dobiura24.pl artykuły i akcesoria biurowe są nie tylko dobrze zaprojektowane, ale również funkcjonalne. Zakupy poczynione w tym sklepie spowodowały, że praca w biurze stała się jeszcze bardziej przyjemna. :)
Opublikowane przez: hishangan Data: 2018-10-05 09:47:14 Ocena: 5

Oceń (0 z 0 głosów)W poblizu

Malaya Sp. z o.o.

Adres: Mickiewicza, 18
Miejscowość: Racibórz


Czytaj

KANCELARIA PRAWNO PODATKOWA

Adres: Skotnica, 32
Miejscowość: Jaworzno


Czytaj

Studio Kosmetyczne Active Beauty

Adres: 3 Maja, 1
Miejscowość: Chorzów


Czytaj